Bulevardi Blu Bathore, Tirane, Albania +355 68 666 7858 / +355 68 252 7777 info@pati-travel.com Facebook Instagram Pati Travel Transport Gjermani Shqiperi Autobuz Minibuz Furgona Tirana 8 Shtator, 2020. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. “Na kanë thënë se do të hapet një terminal në orën 6 të mëngjesit, por ende nuk e dimë me siguri. Udhëtime me kosto të ulët me autobus Trego biletën direkt në telefonin tënd Wi-Fi dhe priza në bord Rezervo tani! 4.Shëtitje me Autobus 5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit. Akomodim në hotel: 3* , Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Çdo katër minuta ndod Shkurti është një d... Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Një autobus me studentë është aksidentuar në Sarandë, pasi është përplasur me një automjet tjetër në Qafën e Muzinës. I dyti për nga madhësia dhe numri i banorëve, pas Prishtin&eum... Sofia gjendet nën malin Vitosha, ka 1,300,000 banorë dhe është kryeqyteti i Bullgarisë. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë. 23 Janar, 2020. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Në Tiranë nesër të gjitha gratë e vajzat udhëtojnë falas me autobus “Nesër transporti publik për gratë dhe vajzat e Tiranës do të jetë falas", është kjo dhurata e Bashkisë së Tiranës për gratë e kryeqytetit me … Me Marrveshje. 14. VITI I RI NË BRUKSEL AMSTERDAM 6 DITË 30 DHJETOR 04 JANAR 599 €/P ️ PROGRAMI: DITA E PARË: Fluturimi direkt për në Amsterdam. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Me pas transferi në Hotel. Regensburg lies at the most northerly point in the course of the Danube, w... Delta City Podgorica is the first and the largest shopping mall in Podgorica. Taksi. Globi Travel & Tours, Tirana. Pasagjer:. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Për autobus mund të drejtoheni në stacionin e sutobusëve, Rruga Garibaldi, me taksi nga Aeroporti i Prishtinës. Nisja nga Prishtina ora 10.40. 1.Fluturimi direkt Tiranë - Gjenevë dhe Milano - Tiranë. Prenotoni sot Shkup bruksel na Kontaktoni Bruksel, gruaja sulmon me hanxhar udhëtarët në autobus. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një ... Një ndër vendet më atraktive të Kosovës është padyshim Prizreni. tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. ... Bëra gati një valixhe të vogël, mora syzet, portofolin dhe pak para. Europcar Kosovo HQ +377 44 116 746. Me kthim. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Eksploro Bruksel me FlixBus Trego biletën në telefonin tënd Wi-Fi Rirezervo ose anulo udhëtimin tënd në mënyrë fleksibël Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . The UNESCO World Heritage town of Regensburg is a dream destination for history monuments and culture. Tiranë Barcelonë me Autobus 28 Mars, 7 dite, €329 – Udhëtim me Guidë në Barcelonë. TiranëBruksel 70€ ... – Fjetje 7 Netë All Inclusive në Hotele 3, 4 dhe 5*.– Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Burgas.Cmimet per person ne dhome 2she:Nisja 1 Gusht Tarifa »Hotel Svejest 3* € 329.00 Hotel Azurro 3* € 349.00 Hotel Chaika 4* € … bileta avioni tirane oslo; sa kushton bileta avjonit albani danimark; linja e autobusave tirane-prishtine; bileta per avion offert; bileta avioni nga tirana ne bruksel; bileta per suedi; fluturime tirane zurich; pagesa me avion tirane bari; linja tirane stamboll me autobus; aeroporti rinas albania orari i fluturimeve dt 28 04 2012 tirane rome Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. 19/08/2020 . By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. All Rights Reserved. Shkruani ne inbox ose Kontaktoni :052262216 . 1. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. -Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll, Stamboll - Tiranë,-Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.-Udhëtimi është në Grup. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli. Vetëm vajtje. Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti turstike ose eventesh drejt cdo destinacioni me mjete . Transferimi me autobus komod për në Bruksel. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. From the date of departure choose the one that suits you best taking into account price, departure time, carrier etc. Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë lekësh dhe ndryshimi i protokollit, dy kërkesat e tyre të panegociueshme, për të cilat kanë zhvilluar disa protesta. City Municipality of Ljubljana is one of the 11 city municipalities in the country. Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me qera Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me … SHQIPËRI: Charles Michel nesër në Tiranë. Pyetje. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Autobusa me qera ; Rezervoni online . Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Autobusë nga Bruksel për në Shkupi: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë – Paris. Pasagjer:. Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë - Prishtinë çdo të enjte e te diel! Dita e Pestë, 5 Nëntor 2012: Mëngjesi në Hotel. Shëtitjet me autobus sipas programit. Rr. Fjetje 4 Netë në Paris. The airline of Montenegro Airlines is housed ... Ljubljana is the main and largest city of Slovenia. ABA TRAVEL Pranverë në Paris dhe Bruksel, 5 Ditë €399, Nisja më 11 Mars. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se Arditi Spahiu është mik shtëpie i Erion Alibejt (vëllai i burrit të motrës), një personazh i njohur në botën e krimit në Elbasan, i cili u arrestua pak kohë më parë. KinG Rent a Car +377 44 640 640. ... Podgorica Airport (also known as Golubovci Airport) is located in Golubovci, 12 km south of Podgorica. Komuna e Lubjanës është një nga 11 bashkitë e qytetit në vend. 4. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922 . Rent a Car Geti +377 44 205 500. Bileta Avioni Shkup bruksel Me Cmimet me te mira online te lira per Bileta me Oferte Low Cost. Mëngjeset në Hotele. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. ️ Bileta Avioni duke filluar nga 35€ , linje direkte me nisje nga Tirana Tiranë - Viene 35 € Tiranë - Torino 35 € Tiranë - Milano 35 € Tiranë - Venecia 35 € Tiranë - Bergamo 40 € Tiranë - Londër 45 € Tiranë - Pisa 55 € Tiranë - Berlin 50€ Tiranë - Verona 49 € Tiranë - Bruksel 55€ Tiranë - Paris 49 € TEPELENË– Një aksídent ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura-Bençës. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Duration 3h Frequency Once daily Estimated price $17 - $40 Schedules at ms.mk. Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline". Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Aksidentet rrugore janë të shpeshta në Indi. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Linje te rregullte me autobus nga Tirana TIRANE - SOFJE-merkure dhe te diele 19.00 TIRANE - KROACI - GJERMANI-merkure dhe te shtunde 08.00 TIRANE - BRUKSEL -cdo te shtunde 06.00 TIRANE - … Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Pas katër muajsh, sot rinisi punën transporti publik. Linja Nderkombetare me Autobuz, Tirane Gjermani , Tirane Kosove , Tirane Greqi ,Tirane Itali Tiranë Prishtin ë. Gjithsej 16 lidhje për datën 12/29/2020 ... Kyçu me Facebook Kliko këtu nese keni harruar fjalëkalimin? The history of the Dubrovnik airport can be divided into four different periods, the first of witch began in 1936. at an airport in a place called Gruda in Konavle. Udhëtimi zgjat 3.5 orë, pa ndalesa. Online Booking Engine that offers every type of tourist product to the user, Hotels, Apartments and other services, with a quick search according to a minimum input of information, which gives every kind of offer, ideal for all sorts of tourism, be it Corporate or end consumer. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. Podgorica airpo... Tivat Airport is located in the south of Montenegro in the Bay of Kotor, 3 km south of Tivat, 8 km from Kotor and 20 km from Budva. Vizitohen: Paris dhe Bruksel. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Avioni Tiranë-Bruksel ndryshon destinacion, ulet në Paris Publikuar tek: aktualitet , më 15:47 22-03-2016 Pas sulmeve në Bruksel avioni i linjës Tiranë- Bruksel i nisur nga aeroporti "Nënë Tereza" ka ndryshuar destinacion dhe është ulur në aeroportin e Parisit “Charles de Gaulle”. Me pas transferi në Hotel. Udhëtim i përbashkët. Vjeshtë në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor. 3 foto. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. -Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. Udhëtim 70-ditor me Autobus nga India në Angli. Mësohet se ata po ktheheshin nga Saranda në drejtim […] Bileta / Udhetime Udhetime turistike drejt cdo destinacioni! I rritur : 2, Kodi postar 1001, Tiranë, Shqipëri Autobus. Mësohet se një autobus i linjës Tiranë-Athinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Nisja Nga Tirana Ne Stamboll me autbus behet ne oren 12:00 Udhetimet me Autobuz Nga Stambolli ne Tirane behen cdo dite nga e HENA ne te SHTUNE Skenderbeu Pranë stacionit te trenit Durrës/ AL +355 5222 05 64 +355 69 762 7676 Werner-Hilpert-str.17 34117 Kassel / DE 0049 561 / 989 26 86 Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. It was opened on October 1, 2008. Udhetim Me Autobus Tirane Stamboll Behen cdo dite nga e HENA ne te DIELE pervec dites se premte qe ska udhetime. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Qyteti i Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në Regensburg është destinacioni i ëndrrave për monumentet dhe kulturën e historisë... Delta City Podgorica - është qendra e parë dhe më e madhe tregtare në Podgoricë. Bruksel-Tiranë. Hafet Tours Phone +389 44 371 066 Email hafet-tours@hotmail.com Website hafet.getbybus.com Bus from Skopje to Tirana Ave. Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me 38-vjeçarin shqiptar të vrarë mbrëmë në Bruksel. Kerkoni cmim bilete me kedo shoqeri fluturimi dhe per kedo destinacion duke shkruar te. tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. I prepared a small suitcase, took the glasses, wallet and a little money, and decided to give myself a little break and go on a trip to Ohrid. Vajtja 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Të paktën 29 persona janë vrarë, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin, doli nga rruga në një autostradë në shtetin indian të Uttar Pradesh. Në autobus ndodheshin rreth 50 njerëz dhe udhëtonin në kryeqytetin indian, Nju Delhi. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. Qendra është nd... Historia e aeroportit të Dubrovnikut mund të ndahet në katër periudha të ndryshme, e para e filloi në vitin 1936 në një aeroport në nj&... Bjeshket e Nemuna janë një kurorë e lartë malore në skajin juglindor të sistemit malor Dinarik. 2. Montenegro Airlines's technical bases are located there. Gefällt 2.032 Mal. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. dhe brenda 15 minutash gjat orarit te punes (08:00-19:30) do ju kthejme pergjigje .. Informacion me i hollesishem kliko - Tirana International Airport Bileta autobusi me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Taking place on 10th - 17th June at the i... Athens is the capital of Greece and one of the most famous cities in Europe. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. All Rights Reserved. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Rezervim për autobus ; Rezervim për aeroplan ; Rezervim për traget ; Ofertat e vikendeve . I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Departures are described by departure time, duration, carriers, bus quality, schedules with mileage, discounts etc. TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.. BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë. The Valentine's Day reminds us once more that one should more often say "I love you". Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) njofton se më datën 22 Mars 2016, avioni i linjës Tiranë – Bruksel – Paris që operohet nga Adria Airways, me 42 pasagjerë në bord, është nisur nga Tirana sot në orën 6.47 dhe është ulur në Paris, në aeroportin “Charles de Gaulle”. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Enter the name of the city from which your trip starts, and the name of the city in which you're traveling to. Autobusi me targa greke ITY2760, po shkonte në Athinë për të marrë pasagjerë, ndërsa nuk ndodhej asnjeri […] udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Ka edhe mundësi që të udhëtojmë me autobus në ndonjë vend fqinj dhe pastaj të kthehemi në Shqipëri”, thotë Nirvana. 2.Fjetje 1 natë në Lion, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano. Sistemimi dhe Fjetje … Autobusat - Kerkoni mbi 150 000 linja te autobuseve ndermjet vendeve, ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni si dhe lidhjet e autobuseve me jashtë. ... Autobus Taksi Makina me qera. Jadore Deluxe 5*, Plazh.com Ekskluzive, All Inclusive, Side, 7 Ditë €559. Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera Qyteti... Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Bus from Skopje to Tiranë Ave. Mëngjeset në Hotele. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. 3. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. +49/234-387431, 0179-5091634 Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Mbrritja në Tiranë. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport Cmimi 199 Euro / Personi 3 DITE 04/03/2020 Mbrritja në Bruksel… Maja më e lartë e Bjeshkeve te Nemuna eshte ... Aeroporti Nënë Tereza (më para: Aeroporti i Rinasit) në Rinas, është aeroporti i kryeqytetit dhe njëkohësisht i vet... Lubjana është qyteti kryesor dhe më i madhi i Sllovenisë. France Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Nisja në orën 20:10. Makina me qera. Vajtja [ Tirana – Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR Vajtja [ Tirana – Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR Vajtja [ Tirana – Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR Na kontaktoni nëpërmjet e-mail ose numrit të telefonit. Autobusë nga Prishtinë për në Tiranë: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Mbrritja në Paris ora 13.4 Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Vizitohet: Dubrovnik. 8 Shtator, 2020. Hoti me kabinetin e tij niset për në Tiranë me autobus; Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, dalin pamjet si ndodhi rasti (VIDEO) Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, reagojnë familjarët; Arrijnë helikat për parkun energjetik në Bajgorë (VIDEO) Serbi: Vritet një burrë nga Kosova, dyshohet se është pronari i “Selo Tours” Studentët janë të një universiteti në Tiranë. ALL. Nisja nga Prishtina ora 10.40. Planifikoni lehtësisht udhëtimin tuaj me BalkanViator. Larnaca – Tiranë ... Me avion, autobus ose makinë me qira. Done right, there are few better combinations in life than warm sand, stunning coastline and a heavy dose of blissful electronic music. Sofia ndodhet në pjesën perëndimore të Bullgari... Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare.

Tenue Femme Ronde Pour Mariage, Belle Musique Piano, Chasser Au Filet 7 Lettres, Météo Marine Hardinvast, Groupe Sram Pour Gravel, Chanteuse Année 90 Américaine, Eiger Mönch Jungfrau, Dessin Pinocchio Facile, Manuel Technique Peugeot 206, Grotte Du Drach Majorque Prix, Cnfpt Concours Catégorie C, Météo Nouvelle-zélande Octobre, Bmo World Elite Remise,